Späť na Oznamy

Zápisy Január 2022

27.12.2021

Stači si vybrať z našej ponuky tanečných štýlov a cvičení  a užiť si radosť z pohybu naplo.

Po Vianočných sviatkov sme pre vás pripravili nové Zápisy na tanečné krúžky, kurzy, cvičenia a individálne lekcie. Stačí si vybrať štýl, zarezervovať si miesto a od 10.1.2022 sa vidíme v tanečnej škole.

Z dôvodu aktuálnych nariadení je tanečná škola od januára otvorená pre deti do 12 rokov a pre ostatných v režime OP (očkovaní, prekonaní). Veríme, že čoskoro sa pri tanci a pohybe stretneme všetci.

Tanečné krúžky pre deti nad 12 rokov a teens budú prebiehať v zmysle aktuálnych nariadení po prázdninách. Budeme vás informovať.

Aktuálna ponuka 

  • deti a teens
    • tanečná prípravka a začiatočníci – pre registráciu si nájdite vhodný krúžok, vytvorte konto v našom rezervačnom systéme (konto vytvárate na dieťa, ktoré prihlasujte, zákonný zástupca sa pridá k rodinným príslušníkom) a napíšte nám e-mail na info@akademiatanca.sk so žiadosťou o registráciu na vami vybratý krúžok
  • dospelí
    • tanečné kurzy a cvičenia – pre registráciu si vytvorte konto v našom rezervačnom systéme a prihláste na lekcie – v rezervačnom systéme sú lekcie zoradené podľa dní v týždni, ak sa chcete prihlásiť na kurz, ktorý začína 15.1.2022 preklikajte sa príslušný týždeň.

V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte na info@akademiatanca.sk.