Charakter tanca

  • fitness
  • tanec
  • zábava

Zumba je tanečná fitness hodina plná energie, skvelej hudby a dobrej nálady. Kombinuje dynamickú latinsko-americkú hudbu a tance spolu s aeróbnymi pohybmi.

Tanec s fitness

Zumba je tanečná fitness hodina plná energie, skvelej hudby a dobrej nálady. Kombinuje dynamickú latinsko-americkú hudbu a latinsko-americké tance spolu s aeróbnymi pohybmi. Využíva tance ako Salsa, Merengue, Cumbia, Reaggaeton, Flamenco, Hip-hop, Cha-cha, Samba, Calypso, Belly Dance a ďalšie. Vychádza z princípu, že cvičenie by malo byť zábavné a jednoduché. 

Zumba nielen pre telo

Je skvelá nielen pre vaše telo, ale hlavne pre vašu myseľ. Vďaka tancu, dobrej hudbe a nálade necháte všetky starosti za dverami sály. Vysoká dávka endorfínov je na lekcii zaručená.

Zumba Gold

Je cvičenie v ľahšom tempe, ktoré odporúčame, ak s fyzickou aktivitou začínate, máte zdravotné problémy, ktoré vám neumožňujú cvičiť vo vysokom tempe alebo máte záujem o ľahšiu úroveň cvičenia.

Lekcie Zumba fitness
  • zábava – na lekcii sa zabávate pohybom a neuvedomujete si, že cvičíte
  • jednoduchosť – môžete začať na akejkoľvek úrovni, je určená pre vás bez ohľadu na vek, kondíciu, tanečné či športové skúsenosti
  • efektivita – princíp intervalového tréningu maximalizuje výdaj kalórií, spaľovanie tukov a formovanie svalov
  • originalita – hudba, kroky, pohyby, pocit, úplne iné ako ste doteraz zažili
Zumba fitness v Akadémii tanca
  • skúsená a medzinárodne vyhľadávaná lektorka
  • v ponuke aj Strong a Zumba gold v ľahšom tempe
  • možnosť individuálnych lekcií fitness
Vedeli ste, že…?

Zumba vznikla náhodou keď si známy kolumbijský choreograf, tanečník, choreograf a fitnes tréner celebrít Beto Perez zabudol hudbu na precvičovanie aerobiku, vytiahol z batohu svoju obľúbenú kazetu s latino hudbou a začal improvizovať. Ľudia boli nadšení a dopyt po jeho hodinách začal vzrastať geometrickým radom. V Kolumbii sa stal tak populárny, že si ho speváčka Shakira najala ako choreografa pre jeden zo svojich albumov.

TIP pre vás!

Vďaka 30 alebo 60 min. individuálnej konzultácii s našou lektorkou, ktorá je aj skúsená fitness lektorka dosiahnete svoje ciele efektívnejšie. Výsledkom konzultácie je plán naplnenia vašich očakávaní na mieru.

Pre vybranú kategóriu Deti a teens aktuálne neprebieha žiaden kurz.

Utorok
Zumba fitness
Open
18:45 - 19:45
Sála 5
# Michaela Lyžičiarová
Práve prebieha
Prihlásiť
Štvrtok
Zumba fitness
Open
18:45 - 19:45
Sála 6
# Michaela Lyžičiarová
Práve prebieha
Prihlásiť