Zážitkové denné letné tábory vaše deti zabavia a rozvinú ich talent. Doprajte deťom týždeň plný smiechu, kamarátstiev a dobrodružstiev bez mobilov.

Zábava počas letných a jarných prázdnin

Zážitkové denné tábory organizujeme pre deti vo veku 6-14 rokov počas letných a jarných prázdnin. Na deti čaká každý týždeň iný príbeh, ktorý ich vtiahne do rozprávky. Hlavnej téme týždňa je prispôsobený animačný program a zážitkové hry. Z toho dôvodu je tábor pre deti vhodný aj viac týždňov.

Rôzne tanečné štýly

Na tábore sa deti vytancujú do sýta. Pripravené sú tanečné hodiny a workshopy rôznych tanečných štýlov (hip-hop, latino, balet, disco, spoločenské či ľudové tance) s vynikajúcimi lektormi. Deti sa tak tanečne rozvinú v štýle, ktorému sa venujú a zároveň zlepšia svoju koordináciu vďaka novým štýlom, ktoré si vyskúšajú.

Výber štýlu aj zlepšenie koordinácie

Tábor je vhodný aj pre deti, ktoré chcú tancovať ale nie sú si isté výberom tanečný štýlu. Aj v tomto prípade platí, že je najlepšia osobná skúsenosť. Pre rozvoj tanečného talentu je výber štýlu veľmi dôležitý. Tanečné lekcie sú skúseným lektorom vedené tak, aby sa deti zabavili a zároveň veľa naučili.

Výkonnostné skupinypre vyššiu efektivitu

Tanečníkov/čky rozdelíme podľa výkonnostných úrovní na začiatočníkov a pokročilých, aby si tábor užili naplno. Začiatočníci počas lekcií objavia, či ich tanec baví a aký štýl sa im páči najviac. Pokročilí zas obohatia svoje tanečné skúsenosti o iné štýly a rozvinú ten svoj najobľúbenejší.

Tanec a zábava

V druhej polovici dňa sa deti zabavia súťažami, táborovými hrami, výrobou originálnych vakov, tričiek či táborovej zástavy. Prekvapením pre deti sú tématické dni, počas ktorých vstúpia s našimi animátormi do deja niektorej z rozprávok.

Talentová show a vystúpenie pre rodičov

Je pre nás dôležité, aby deti rozvíjali svoj talent a preto sa počas tábora pripravujú na talentovú show, ktorá je vždy v piatok doobeda. Hosťami show sú vždy veľmi známe a vážené osobnosti. Na záver tanečného tábora deti prekvapia rodičov vystúpením.

Tábor je vhodný pre deti
 • ak ešte netancovali a chcú zistiť, či ich tanec baví
 • ak sa nevedia rozhodnúť pre tanečný štýl
 • ktoré športujú a chcú počas leta rozvinúť koordináciu – tanec je na to určite veľmi vhodný
 • ktoré baví tanec
 • ktoré sa chcú v tanci zlepšiť a zabaviť
Cena
 • 100 EUR – v cene zahrnuté: animačný program, tanečné lekcie, strava (desiata, obed) a pitný režim
Zľava 10%
 • v prípade súrodencov alebo pri návšteve druhého a ďalšieho turnusu
 • ak máte záujem využiť zľavu kontaktujte nás na info@akademiatanca.sk a my vám pošleme zľavový kód, ktorý uplatníte pri úhrade tábora
Prihlášky
 • prihlásiť sa môžete do naplnenia kapacity, ktorá bude z dôvodu pandémie obmedzená
 • miesto v tábore máte zarezervované po odoslaní prihlášky v systéme MindBody
 • povinnosť platby – najneskôr 14 dní pred začiatkom tábora – v prípade, ak platba nebude uhradená AT si vyhradzuje právo ponúknuť miesto záujemcom z poradovníka
 • možnosť platby – hotovosť, platobná karta (Recepcia), online (MindBody – videonávod)
 • ako sa prihlásim – videonávod (po zakliknutí sa spustí video)
Storno poplatky
 • Odhlásiť dieťa z tábora z akéhokoľvek dôvodu je možné e-mailom najneskôr 14 dní pred začiatkom turnusu. Zaplatený poplatok Vám bude vrátený v plnej výške.
 • Ak dieťa odhlásite z tábora neskôr ako 2 týždne pred začiatkom turnusu, bude Vám vrátená suma 50% z ceny tábora. V prípade, ak je dieťa choré, bude Vám vrátený poplatok v plnej výške po predložení lekárskeho potvrdenia.
 • Počas prebiehajúceho tábora je možné dieťa odhlásiť iba v prípade ochorenia. Až po predložení lekárskeho potvrdenia v priebehu aktuálneho turnusu Vám bude vrátená časť poplatku. V opačnom prípade zostáva zaplatený poplatok na pokrytie prevádzkových nákladov organizácie.
Otázky

V prípade otázok nás v pokoji kontaktujte na +421948202345 alebo info@akademiatanca.sk

Pre vybranú kategóriu Deti a teens aktuálne neprebieha žiaden kurz.

Pre vybranú kategóriu Dospelí aktuálne neprebieha žiaden kurz.