Charakter tanca

  • hudba
  • motivácia
  • silový tréning

Kombinuje HIIT s vysoko motivačnou hudbou. Každý pohyb je synchronizovaný s hudbou tak, aby ste posúvali svoje hranice a dosiahli čo najrýchlejšie svoj fitness cieľ.

Strong nation

Strong nation kombinuje HIIT (HIGH INTENSITY INTERVAL TRAINING) s vysoko motivačnou hudbou. Každý pohyb je synchronizovaný s hudbou tak, aby ste posúvali svoje hranice a dosiahli čo najrýchlejšie svoj fitness cieľ. Nie je to tanečný fitness program. Očakávajte vysoko intenzívny tréning, silové cvičenia s vlastnou váhou tela, maximálne spaľovanie kalórií a formovanie postavy.

Unikátny systém napredovania

Na každej hodine strong nation spálite ohromné množstvo kalórií a popri tom si vyformujete ruky, nohy, bruško aj zadok. Plyometrické a explozívne pohyby ako high knees, burpees (angličáky) a jumping jacks sú striedané s izometrickými pohybmi: lunges (výpady), squats (drepy) či kickbox. Lektorka strong nation obmieňa hudbu tak, aby si vaše telo nikdy nestihlo zvyknúť.

Zážitok z hudby

Už žiadne počítanie sérií a opakovaní, toto je tréning vedený hudbou! Hudbou, ktorá bola vytvorená pre daný tréning tak, aby každý jeden beat sedel na každý jeden pohyb. Každý drep, výpad či angličák je sprevádzaný zvukmi, ktoré vás motivujú dokončiť každú sériu. Výsledkom tohto spojenia je unikátna kombinácia cvikov s vlastnou váhou, silových cvičení, kardia a plyometrických pohybov – dokonale zosynchronizovaných s hudbou.

Strong nation v Akadémii tanca
  • licencovaná a vyhľadávaná fitness lektorka
  • možnosť individuálnych lekcií
Vedeli ste, že…?

Vďaka univerzálnemu balíku lekcií si môžete vyskladať váš týždenný FIT plán podľa vlastnej chuti a očakávaní. Lekcie z balíka platia na všetky kurzy a cvičenia. V ponuke nájdete aj zdravotné a fitness cvičenia.

TIP pre vás!

Vďaka 30 alebo 60 min. individuálnej konzultácii s našimi lektorkami dosiahnete svoje ciele efektívnejšie. Výsledkom konzultácie je plán naplnenia vašich očakávaní na mieru, ktorý vznikne na základe anylýzy. Poraďte sa o vašom cieli s odborníčkou a naplňte ho s ľahkosťou.

Pre vybranú kategóriu Deti a teens aktuálne neprebieha žiaden kurz.

Pre vybranú kategóriu Dospelí aktuálne neprebieha žiaden kurz.