Späť na Oznamy

Šťastný nový rok 2021!

31.12.2020

Bol to rok, o akom sa nám asi ani vo sne nesnívalo. Veľa nám zobral, ale aj veľa priniesol.


Milí tanečníci, lektori, rodičia, zamestnanci máme za sebou rok, ktorý nám veľa vzal, ale aj dal. Bol to rok, ktorý sme asi ani vo sne nečakali. Všetkých nás stál veľa úsilia a obety, aby sme urobili pre tanec aspoň to, čo sme mohli.

Zobral nám síce pravidelné lekcie, workshopy, sústredenia a súťaže ale nezobral nám chuť tancovať a ďalej sa v tanci rozvíjať. Vymenili sme skupinové lekcie za online hodiny a spoločne strávený čas pri tanci za zoom hovory. Na druhej strane sme mali možnosť zastaviť sa a objaviť tanec v jeho úplnej podstate a hĺbke, bez vonkajších motívov.

Niektorých to možno odradilo ale väčšina z nás objavila iný rozmer tanca, pohybu a zábavy s ním. Aj napriek tomu, že to bol náročný rok sa nám podarilo veľa vecí, s ktorými nám bude v Akadémii tanca ešte lepšie.

Čerstvý a dezinfikovaný vzduch

Vďaka dotácii od MŠVVaŠ SR, SOŠV a podpore z 2% sme dobudovali vo všetkých sálach sekcie A rekuperáciu (výmenu vzduchu) s dezinfekciou. V sálach je vďaka tomu neustále čerstvý a dezinfikovaný vzduch.

Nový evidenčný systém

Počas roka sme implementovali celosvetovo používaný evidenčný systém MINDBODY, ktorý nám pomôže ešte efektívnejšie manažovať využívané služby. Vďaka tomu, si môžete organizovať všetky lekcie a platby cez váše konto online, z pohodlia vášho domova. Pripravili sme pre vás aj krátke inštruktážne videá, aby sme mohli MINDBODY využiť naplno a ušetrili tak veľa času.

Nový web

Začiatkom januára 2021 budeme spúšťať aj novú webovú stránku. Srdcom stránky je online magazín z diania v Akadémii tanca, v sekcii AT life. Nájdete na nej aj všetky informácie o pravidelných lekciách a pripravovaných eventoch – workshopoch, sústredeniach, open clasoch, súťažiach. Dôležité oznamy už nezapadnú vo vašich e-mailových stránkach, nájdete ich vždy aktualizované na novej stránke. Stránka bude informačne zaujímavá pre nových aj existujúcich tanečníkov a tiež rodičov tanečníkov. Našim cieľom je vaše lepšia informovanosť a hlbšie priblíženie aktivít, ktoré sa u nás dejú.

Platba kartou

Od októbra sme pripadli aj nový spôsob platby. K existujúcim platobným možnostiam – online cez MB, v hotovosti, prevodom na účet pribudla aj možnosť platby kartou na recepcii. Veríme, že platbu kartou v našej tanečnej škole privítate.

Dovoľte mi popriať vám milí tanečníci, rodičia, lektori, zamestnanci všetko len to najlepšie v novom roku, ktorý je predo dvermi. Nech je pre vás lepší ako ten predchádzajúci, nech naplní všetky vaše ciele, očakávania, túžby, či predsavzatia. Na záver a o to úprimnejšie by som sa vám rád poďakol za spoluprácu v uplynulom roku, vďaka ktorej zažívame množtvo radostných chvíľ, priateľstiev a dobrého pocitu z napredovania.

Dávajte si na seba pozor a zostaňte zdraví.

S úctou

Ing. Tomáš Surovec, CEO Akadémie tanca