Rozvrh

Pondelok
Hip Hop Deti
Stredne pokročilí
15:30 - 16:30
Sála 10 (FIT)
# Diana Petríková Prihlásiť
MiniDance 4r.
Open
16:10 - 16:55
Sála 9
# Magdaléna Jakubíková Prihlásiť
Hip Hop AT Crew AJ
Klub
16:30 - 18:00
Sála 10 (FIT)
# Diana Petríková Prihlásiť
Talentíček 5-6r.
Open
16:15 - 17:00
# Daniela Kasalová Prihlásiť
Hip Hop Deti
Mierne pokročilí
16:30 - 17:30
Sála 5
# Marcel Komárňanský Prihlásiť
Spoločenské tance K3
Klub
16:30 - 18:00
Sála 6
# Tomáš Surovec Prihlásiť
Contemporary, Balet – Technika Juniori
Power
17:00 - 18:30
Sála 7
# Kristína Tarbaj Košecká Prihlásiť
Spoločenské tance Deti
Stredne pokročilí
17:00 - 18:00
Sála 3
Prihlásiť
Balet Deti
Stredne pokročilí
17:10 - 18:10
Sála 8
# Sára Čurillová Prihlásiť
Hip Hop Teens
Mierne pokročilí
17:30 - 18:30
Sála 5
# Marcel Komárňanský Prihlásiť
Zumba Fitness
Open
18:45 - 19:45
# Michaela Lyžičiarová
Contemporary, Balet – Technika Deti
Power
18:30 - 19:30
Sála 7
# Kristína Tarbaj Košecká Prihlásiť
Pilates OP
Open
18:30 - 19:30
Sála 9
# Beáta Topor Belovičová Prihlásiť
Spoločenské tance D4
Klub
18:00 - 19:00
Sála 3
# Janka Tigyi Barillová Prihlásiť
Latino Juniori
Stredne pokročilí
18:00 - 19:30
# Daniela Kasalová
Spoločenské tance K1, K2
Klub
18:00 - 19:30
Sála 6
# Tomáš Surovec Prihlásiť
Spoločenské tance STC
Klub
19:30 - 20:30
# Tomáš Surovec Prihlásiť
Utorok
Choreo Teens
Klub
15:30 - 17:00
Sála 6
# Juraj Ilečko Prihlásiť
Disco Juniori
Pokročilí
15:30 - 17:00
Sála 3
# Adam Ďuriš Prihlásiť
Contemporary Juniori
Pokročilí
15:30 - 17:00
Sála 7
# Kristína Tarbaj Košecká Prihlásiť
Spoločenské tance 5-6r.
Začiatočníci
16:30 - 17:15
Sála 8
# Janka Tigyi Barillová Prihlásiť
MiniDance 4r.
Open
16:45 - 17:30
Sála 2
# Erika Pásztorová Prihlásiť
Hip Hop AT Crew MB
Klub
16:30 - 18:00
Sála 5
# Martina Lieskovská Prihlásiť
Spoločenské tance K3
Klub
16:00 - 17:00
ZŠ Fatranská
# Peter Ivanič Prihlásiť
Spoločenské tance K1, K2
Klub
17:00 - 18:00
ZŠ Fatranská
# Peter Ivanič Prihlásiť
Balet Deti
Stredne pokročilí
17:00 - 18:00
Sála 7
# Kristína Tarbaj Košecká Prihlásiť
Akrobatický Rock n Roll
Pokročilí
17:30 - 19:00
Sála 1
# Miroslav Lalík Prihlásiť
Choreo Juniori
Klub
17:00 - 18:30
Sála 6
# Juraj Ilečko Prihlásiť
Disco Deti
Stredne pokročilí
17:00 - 18:00
Sála 3
# Martina Slamková Prihlásiť
Zumba Gold – ľahšie tempo
17:30 - 18:30
# Michaela Lyžičiarová Prihlásiť
Tanečnice Juniori
Klub
17:30 - 18:30
Sála 8
# Janka Tigyi Barillová Prihlásiť
Talentíček 5-6r.
Open
17:30 - 18:15
Sála 9
# Viktória Hitková Prihlásiť
Zumba Fitness
Open
18:45 - 19:45
# Michaela Lyžičiarová
Contemporary Deti
Stredne pokročilí
18:00 - 19:30
Sála 7
# Kristína Tarbaj Košecká Prihlásiť
Hip Hop AT Crew MA
Klub
18:00 - 19:30
Sála 5
# Martina Lieskovská Prihlásiť
Spoločenské tance STB
Klub
19:00 - 20:30
# Peter Ivanič
Streda
Hip Hop Teens
Mierne pokročilí
15:30 - 16:30
Sála 3
# Marcel Komárňanský Prihlásiť
Spoločenské tance 10-14r.
Začiatočníci
16:30 - 17:30
# Janka Tigyi Barillová Prihlásiť
Talentíček 5-6r.
Open
16:15 - 17:00
# Daniela Kasalová Prihlásiť
MiniDance 4r.
Open
16:15 - 17:00
Sála 2
# Erika Pásztorová Prihlásiť
Contemporary Teens
Mierne pokročilí
16:00 - 17:00
Sála 7
# Kristína Tarbaj Košecká Prihlásiť
Balet 5-6r.
Open
16:30 - 17:15
# Viktória Hitková
Hip Hop Deti
Mierne pokročilí
16:30 - 17:30
Sála 3
# Marcel Komárňanský Prihlásiť
Spoločenské tance K3
Klub
16:30 - 18:00
Sála 6
# Tomáš Surovec Prihlásiť
Hip-hop 6-9r.
Začiatočníci
17:30 - 18:30
# Marcel Komárňanský Prihlásiť
Spoločenské tance D4 + Deti SP
Klub
17:30 - 18:30
# Janka Tigyi Barillová Prihlásiť
MiniDance 4r.
Open
17:00 - 17:45
# Erika Pásztorová
Balet Deti
Stredne pokročilí
17:00 - 18:00
Sála 5
# Sára Čurillová Prihlásiť
Tango Argentino P
Začiatočníci
18:00 - 19:00
# Dodo Granec & Tereza Schwarzová
Salsa SP
Stredne pokročilí
18:00 - 19:00
Sála 6
# Peťo Mešťaník Prihlásiť
Bachata MP
Mierne pokročilí
19:00 - 20:00
Sála 6
# Peťo Mešťaník Prihlásiť
Tango Argentino TAK
Klub
19:00 - 20:00
# Dodo Granec & Tereza Schwarzová
Strong by Zumba
Open
19:00 - 20:00
# Michaela Lyžičiarová Prihlásiť
Štvrtok
Choreo Teens
Klub
15:30 - 17:00
# Juraj Ilečko Prihlásiť
Contemporary Juniori
Pokročilí
15:30 - 17:00
Sála 7
# Kristína Tarbaj Košecká Prihlásiť
MiniDance 4r.
Open
16:15 - 17:00
# Daniela Kasalová Prihlásiť
Disco Deti
Stredne pokročilí
16:30 - 17:30
Sála 5
# Martina Slamková Prihlásiť
Hip Hop AT Crew MB
Klub
16:30 - 18:00
Sála 3
# Martina Lieskovská Prihlásiť
Spoločenské tance K1, K2
Klub
17:00 - 18:30
Sála 6
# Tomáš Surovec Prihlásiť
Balet Deti
Stredne pokročilí
17:00 - 18:00
Sála 7
# Kristína Tarbaj Košecká Prihlásiť
Akrobatický Rock n Roll
Pokročilí
17:30 - 19:00
Sála 10 (FIT)
# Miroslav Lalík Prihlásiť
Disco Juniori
Pokročilí
17:30 - 19:00
Sála 5
# Martina Slamková Prihlásiť
Talentíček 5-6r.
Open
17:00 - 17:45
# Daniela Kasalová Prihlásiť
Latino Juniori
Stredne pokročilí
17:45 - 19:15
# Silvia Hodosiová Prihlásiť
Zumba Fitness
Open
18:45 - 19:45
# Michaela Lyžičiarová
Contemporary Deti
Stredne pokročilí
18:00 - 19:30
Sála 7
# Kristína Tarbaj Košecká Prihlásiť
Hip Hop AT Crew MA
Klub
18:00 - 19:30
Sála 3
# Martina Lieskovská Prihlásiť
Piatok
JazzBalet Juniori
Power
15:30 - 16:30
Sála 6
# Kristína Tarbaj Košecká Prihlásiť
Choreo Juniori
Klub
16:30 - 18:00
Sála 3
# Juraj Ilečko Prihlásiť
Hip Hop AT Crew AJ
Klub
16:30 - 18:00
Sála 4
# Martina Lieskovská Prihlásiť
Breaking
Mierne pokročilí
16:30 - 18:00
Sála 1
# Marcel Komárňanský Prihlásiť
Pilates OP
Open
16:15 - 17:15
# Mária Navrátilová Prihlásiť
Contemporary Teens
Mierne pokročilí
16:30 - 17:30
Sála 5
# Kristína Tarbaj Košecká Prihlásiť
Zumba Kids
Open
16:15 - 17:00
# Michaela Lyžičiarová
JazzBalet Teens
Power
17:30 - 19:00
Sála 6
# Kristína Tarbaj Košecká Prihlásiť
Nedeľa
Spoločenské tance STF
Klub
17:00 - 18:30
# Oskar Ivan Prihlásiť
Spoločenské tance STD
Klub
18:30 - 20:00
# Juraj Ilečko Prihlásiť