Rozvrh

Pondelok
Hviezdička
15:00 - 16:30
Sála 7
Súťažní
Andrea Billíková
Práve prebieha
Prihlásiť
Hip Hop Z 10-14r.
15:30 - 16:30
Sála 5
Začiatočníci
# Marcel Komárňanský
Práve prebieha
Prihlásiť
Spol. tance K3
16:00 - 17:30
Sála 6
Súťažní
# Tomáš Surovec
Práve prebieha
Prihlásiť
Hip Hop MP Deti
16:30 - 17:30
Mierne pokročilí
# Marcel Komárňanský
Práve prebieha
Prihlásiť
Balet 5-6r.
16:15 - 17:00
Sála 1
Začiatočníci
# Sára Čurillová
Práve prebieha
Prihlásiť
Talentíček 5-6r. C
16:45 - 17:30
Sála 10 (FIT)
Začiatočníci
Andrea Billíková
Práve prebieha
Prihlásiť
MiniDance 4r.
16:15 - 17:00
Sála 2
Začiatočníci
# Magdaléna Jakubíková
Práve prebieha
Prihlásiť
Talentíček 5-6r. A
16:15 - 17:00
Sála 4
Začiatočníci
# Daniela Kasalová
Práve prebieha
Prihlásiť
Spol. tance Z 6-9r.
16:30 - 17:30
Sála 3
Začiatočníci
Práve prebieha
Prihlásiť
Spol. tance D4
17:30 - 19:00
Sála 3
Súťažní
Práve prebieha
Prihlásiť
Balet SP Deti
17:00 - 18:00
Sála 1
Stredne pokročilí
# Sára Čurillová
Práve prebieha
Prihlásiť
Hip Hop MP Teens
17:30 - 18:30
Mierne pokročilí
# Marcel Komárňanský
Práve prebieha
Prihlásiť
SM systém Z
17:00 - 18:00
Sála 7
Začiatočníci
# Beáta Topor Belovičová
Práve prebieha
Prihlásiť
MikyDance 5r.
17:00 - 17:45
Sála 4
Začiatočníci
# Daniela Kasalová
Práve prebieha
Prihlásiť
Spol. tance K4
17:30 - 18:30
Sála 6
Súťažní
# Tomáš Surovec
Práve prebieha
Prihlásiť
Spol. tance K1
18:30 - 20:00
Sála 6
Súťažní
# Tomáš Surovec
Práve prebieha
Prihlásiť
Pilates Z, MP
18:00 - 19:00
Sála 7
Začiatočníci
# Beáta Topor Belovičová
Práve prebieha
Prihlásiť
Latino s Alinou
19:30 - 20:30
Sála 5
Začiatočníci
Alina Podvinska
Práve prebieha
Prihlásiť
Spoločenské tance MP
19:00 - 20:00
Mierne pokročilí
# Oskar Ivan
Začiatok od 18.10.2021
Rezervovať
Spol. tance STC
20:00 - 21:00
Sála 6
Klub
# Tomáš Surovec
Práve prebieha
Prihlásiť
Utorok
Disco S Junior
15:30 - 17:00
Sála 5
Súťažní
# Adam Ďuriš
Práve prebieha
Prihlásiť
Contemporary S Junior
15:30 - 17:00
Sála 7
Súťažní
# Kristína Tarbaj Košecká
Práve prebieha
Prihlásiť
Spol. tance CH Teens
15:30 - 17:00
Sála 6
Súťažní
# Juraj Ilečko
Práve prebieha
Prihlásiť
Zumba kids 4-6r.
16:15 - 17:00
Sála 2
# Michaela Lyžičiarová
Práve prebieha
Prihlásiť
Spol. tance K3
16:30 - 17:30
ZŠ Fatranská
Súťažní
# Peter Ivanič
Práve prebieha
Prihlásiť
MiniDance 4r.
16:15 - 17:00
Sála 3
Začiatočníci
Práve prebieha
Prihlásiť
Hip Hop Z 6-9r.
16:30 - 17:30
Sála 4
Začiatočníci
# Marcel Komárňanský
Práve prebieha
Prihlásiť
Akrob. Rock n Roll Z 6-9r.
17:00 - 18:00
Sála 3
Začiatočníci
# Miroslav Lalík
Práve prebieha
Prihlásiť
Talentíček 5-6r. B
17:00 - 17:45
Sála 1
Začiatočníci
# Daniela Kasalová
Práve prebieha
Prihlásiť
Balet S Deti
17:00 - 18:00
Sála 7
Súťažní
# Kristína Tarbaj Košecká
Práve prebieha
Prihlásiť
Spol. tance K1
17:30 - 18:30
ZŠ Fatranská
Súťažní
# Peter Ivanič
Práve prebieha
Prihlásiť
Spol. tance CH Junior
17:00 - 18:30
Sála 6
Súťažní
# Juraj Ilečko
Práve prebieha
Prihlásiť
Disco S Deti
17:00 - 18:30
Sála 5
Súťažní
# Adam Ďuriš
Práve prebieha
Prihlásiť
Hip Hop AT Crew MA
17:30 - 19:00
Sála 4
Súťažní
# Diana Petríková
Práve prebieha
Prihlásiť
Akrob. Rock n Roll S
18:00 - 19:30
Sála 3
Súťažní
# Miroslav Lalík
Práve prebieha
Prihlásiť
Contemporary S Deti
18:00 - 19:30
Sála 7
Súťažní
# Kristína Tarbaj Košecká
Práve prebieha
Prihlásiť
Hip Hop AT Crew MA
18:00 - 19:30
Súťažní
# Diana Petríková
Práve prebieha
Prihlásiť
Zumba fitness
18:45 - 19:45
Sála 5
Open
# Michaela Lyžičiarová
Práve prebieha
Prihlásiť
Svadobná príprava
19:30 - 20:30
Začiatočníci
# Oskar Ivan
Práve prebieha
Prihlásiť
Spol. tance STB
19:00 - 20:30
Sála 6
Klub
# Peter Ivanič
Práve prebieha
Prihlásiť
Spol. tance Z
19:30 - 20:30
Sála 3
Začiatočníci
# Oskar Ivan
Práve prebieha
Prihlásiť
Streda
Hviezdička
14:30 - 16:00
Sála 7
Súťažní
Andrea Billíková
Práve prebieha
Prihlásiť
Hip Hop MP Teens
15:30 - 16:30
Sála 4
Mierne pokročilí
# Marcel Komárňanský
Práve prebieha
Prihlásiť
Spol. tance K3
16:00 - 17:30
Sála 6
Súťažní
# Tomáš Surovec
Práve prebieha
Prihlásiť
Balet/Contemporary Z 6-9r.
16:30 - 17:30
Sála 7
Začiatočníci
# Kristína Tarbaj Košecká
Práve prebieha
Prihlásiť
Hip Hop MP Deti
16:30 - 17:30
Sála 4
Mierne pokročilí
# Marcel Komárňanský
Práve prebieha
Prihlásiť
Balet 5-6r.
16:15 - 17:00
Sála 1
Začiatočníci
# Sára Čurillová
Práve prebieha
Prihlásiť
Disco Z 6-9r.
16:30 - 17:30
Začiatočníci
# Henrieta Šípošová
Práve prebieha
Prihlásiť
Disco Z 6-9r.
16:00 - 17:00
Sála 5
Začiatočníci
# Henrieta Šípošová
Práve prebieha
Prihlásiť
Talentíček 5-6r. A
16:15 - 17:00
Sála 10 (FIT)
Začiatočníci
Andrea Billíková
Práve prebieha
Prihlásiť
MiniDance 4r.
16:15 - 17:00
Sála 9
Začiatočníci
# Erika Pásztorová
Práve prebieha
Prihlásiť
Spol. tance Z 6-9r.
16:15 - 17:15
Začiatočníci
# Liana Makkošová
Práve prebieha
Prihlásiť
MikyDance 5r.
16:15 - 17:00
Sála 3
Začiatočníci
# Daniela Kasalová
Práve prebieha
Prihlásiť
MiniDance 4r.
17:00 - 17:45
Sála 9
Začiatočníci
# Erika Pásztorová
Práve prebieha
Prihlásiť
Balet SP Deti
17:00 - 18:00
Sála 1
Stredne pokročilí
# Sára Čurillová
Práve prebieha
Prihlásiť
Balet/Contemp. Z 10-14r.
17:30 - 18:30
Sála 7
Začiatočníci
# Kristína Tarbaj Košecká
Práve prebieha
Prihlásiť
Talentíček 5-6r. C
17:00 - 17:45
Sála 3
Začiatočníci
# Daniela Kasalová
Práve prebieha
Prihlásiť
Disco Z 10-14r.
17:30 - 18:30
Začiatočníci
# Henrieta Šípošová
Práve prebieha
Prihlásiť
Disco Z 6-9r.
17:00 - 18:00
Sála 5
Začiatočníci
# Henrieta Šípošová
Práve prebieha
Prihlásiť
Hip Hop Z 6-9r.
17:30 - 18:30
Začiatočníci
# Marcel Komárňanský
Práve prebieha
Prihlásiť
Spol. tance K4
17:30 - 18:30
Sála 6
Súťažní
# Tomáš Surovec
Práve prebieha
Prihlásiť
Tango argentino
18:00 - 19:00
Sála 1
Začiatočníci
# Dodo Granec & Tereza Schwarzová
Práve prebieha
Prihlásiť
Salsa SP
18:00 - 19:00
Sála 3
Stredne pokročilí
# Peťo Mešťaník
Práve prebieha
Prihlásiť
Tango Argentino P
18:00 - 19:30
Sála 5
Pokročilí
# Dodo Granec & Tereza Schwarzová
Práve prebieha
Prihlásiť
New style hustle
18:45 - 19:45
Sála 4
Začiatočníci
# Marcel Komárňanský
Práve prebieha
Prihlásiť
Latino with Alina – in English
19:45 - 20:45
Sála 4
Open
Alina Podvinska
Práve prebieha
Prihlásiť
Bachata SP
19:00 - 20:00
Sála 3
Stredne pokročilí
# Peťo Mešťaník
Práve prebieha
Prihlásiť
Tango argentino TA1
19:30 - 21:00
Sála 5
Klub
# Dodo Granec & Tereza Schwarzová
Práve prebieha
Prihlásiť
Strong nation
19:00 - 20:00
Sála 1
Open
# Michaela Lyžičiarová
Práve prebieha
Prihlásiť
Kizomba Z, MP
20:00 - 21:00
Sála 3
Začiatočníci
# Peťo Mešťaník
Práve prebieha
Prihlásiť
Štvrtok
Contemporary S Junior
15:30 - 17:00
Sála 7
Súťažní
# Kristína Tarbaj Košecká
Práve prebieha
Prihlásiť
Disco S Deti
16:00 - 17:30
Sála 5
Súťažní
# Henrieta Šípošová
Práve prebieha
Prihlásiť
Spol. tance 5-6r.
16:30 - 17:15
Sála 1
Začiatočníci
# Liana Makkošová
Práve prebieha
Prihlásiť
MikyDance 5r.
16:45 - 17:30
Sála 4
Začiatočníci
# Viktória Hitková
Práve prebieha
Prihlásiť
Balet/Contemporary Z 6-9r.
16:30 - 17:30
Sála 3
Začiatočníci
Práve prebieha
Prihlásiť
Talentíček 5-6r. B
16:15 - 17:00
Sála 10 (FIT)
Začiatočníci
# Miroslav Lalík
Práve prebieha
Prihlásiť
Hip Hop AT Crew MA
17:30 - 19:00
Sála 4
Súťažní
# Diana Petríková
Práve prebieha
Prihlásiť
Športová prípr. 5-8r.
17:00 - 17:45
Sála 10 (FIT)
Začiatočníci
# Miroslav Lalík
Práve prebieha
Prihlásiť
Disco S Junior
17:30 - 19:00
Sála 5
Súťažní
# Henrieta Šípošová
Práve prebieha
Prihlásiť
Port de Bras
17:45 - 18:45
Sála 9
Open
# Petra Poláková
Práve prebieha
Prihlásiť
Spol. tance K1
17:00 - 18:30
Sála 6
Súťažní
Práve prebieha
Prihlásiť
Balet S Deti
17:00 - 18:00
Sála 7
Súťažní
# Kristína Tarbaj Košecká
Práve prebieha
Prihlásiť
Zumba Gold – ľahšie tempo
17:45 - 18:45
Sála 2
# Michaela Lyžičiarová
Práve prebieha
Prihlásiť
Akrob. Rock n Roll S
18:00 - 19:30
Sála 3
Súťažní
# Miroslav Lalík
Práve prebieha
Prihlásiť
Salsa Z
18:00 - 19:00
Sála 1
Začiatočníci
Jana Kvantová
Práve prebieha
Prihlásiť
Contemporary S Deti
18:00 - 19:30
Sála 7
Súťažní
# Kristína Tarbaj Košecká
Práve prebieha
Prihlásiť
Hip Hop AT Crew MA
18:00 - 19:30
Súťažní
# Diana Petríková
Práve prebieha
Prihlásiť
Zumba fitness
18:45 - 19:45
Sála 6
Open
# Michaela Lyžičiarová
Práve prebieha
Prihlásiť
Latino s Peťkou
19:00 - 20:00
Sála 5
Open
# Petra Poláková
Práve prebieha
Prihlásiť
Bachata
19:00 - 20:00
Sála 1
Začiatočníci
Jana Kvantová
Práve prebieha
Prihlásiť
Salsa Z
20:00 - 21:00
Sála 1
Začiatočníci
Jana Kvantová
Práve prebieha
Prihlásiť
Piatok
Spol. tance CH Teens
15:30 - 17:00
Sála 6
Súťažní
# Juraj Ilečko
Práve prebieha
Prihlásiť
Spol. tance CH Junior
17:00 - 18:30
Sála 6
Súťažní
# Juraj Ilečko
Práve prebieha
Prihlásiť
Nedeľa
Spol. tance Z
17:30 - 18:30
Sála 6
Začiatočníci
# Juraj Ilečko
Práve prebieha
Prihlásiť
Svadobná príprava
17:30 - 18:30
Začiatočníci
# Juraj Ilečko
Práve prebieha
Prihlásiť
Spoločenské tance STD
18:30 - 20:00
Sála 6
Klub
# Juraj Ilečko
Práve prebieha
Prihlásiť