Späť na Eventy

Lil Matt Hip Hop Workshop a Afterpárty

11.01.2020
Workshopy Tančiareň

Pozývame Vás na Hip Hop Workshop so skvelým Lil Matt-om. Taktiež sme si pre Vás pripravili super párty, kde Vám Lil Matt zahrá svoj djský set a doplní ho aj Maikl Knight. Ako inak by sme odštartovali náš tanečný rok, ak nie tancom?!

Kántor Mátyás a.k.a. Lil Matt je tanečníkom z Budapešti. Svoju tanečnú kariéru odštartoval v tanečnej škole Urban Dance, kde sa začal venovať štýlom Breakin, Hip Hop a House. Takisto sa venuje DJ-ingu a organizovaniu rôznych tanečných eventov v Maďarsku. Za tancom veľa cestuje aj mimo svoju krajinu, či už ako tanečník, alebo porotca. Prednedávnom sa vrátil zo Švédska, kde sa rok vzdelával v štýle House dance, ale aj v ostatných Street dance štýloch v tanečnej škole Åsa folkhögskola.

Maikl Knight sa prezentuje cez hudbu, ktorú miluje. Vo svojich setoch mixuje rôznu príchuť, rytmus a melódie tak, aby prinášala radosť tanečníkom na parkete a spájala ich v danom momente. Keď vidí ľudí sa zabávať do jeho hudby, vtedy sa cíti ako doma

Na Afterpárty sme si pre Vás pripravili rôzne tanečné hry a samozrejme nebude chýbať ani malé občerstvenie. Naším cieľom je priblížiť Vám, ako prebiehajú afterpárty po tanečných akciách. Nebudeme však predbiehať a viac sa už dozviete na parkete.

➡️Kedy? 11.1.2020

➡️Kde? Akadémia Tanca (Výstavná 8, Nitra)

➡️Harmonogram:

WORKSHOP (sála 6)
16:00 – 17:00 Hip Hop Workshop Lil Matt
17:00 – 17:30 Pauza
AFTERPARTY (sála 10)
Začiatok
17:30 – 19:00 Maikl Knight
19:00 – 20:00 LIL MATT
Koniec

➡️Cena za Workshop + Afterpárty:

15€

➡️Cena za Afterpárty(bez workshopu):

5€

⚠️Registrácia vopred je povinná⚠️
⚠️Platba na mieste⚠️

➡️REGISTRÁCIA:

https://www.akademiatanca.sk

TEŠÍME SA NA VÁS,
❤️AKADÉMIA TANCA❤️