Späť na Blog

Čo prináša nová web stránka?

12.01.2021
Akadémia tanca - tanečná škola. tanečné kurzy., kužky pred deti, vystúpenia

S novým rokom vám prinášame aj novú web stránku, ktorá je nadupaná novými sekciami, ktoré vám prinesú dôležité informácie a zabavia vás.

„Našim cieľom je priniesť zážitok z tanca, pobybu a zdravého životného štýlu a nový web bol v tomto nutnosťou.“

Naša stará web stránka nebola zlá, ale sme sa do nej už jednoducho nezmestili. Nová prináša viac priestoru a vďaka tomu aj veľa nových sekcií, ktoré zlepšia vašu informovanosť, orientáciu v našich službách a upozornenia na zaujímavosti zo života Akadémie tanca. Stránka je svojou štruktúrou a obsahom zaujímavá pre nových a tiež existujúcich klientov.

Prehľadnejšia ponuka

Ponuku tanečných kurzov, krúžkov a cvičení sme sprehľadnili podľa cieľovej skupiny, aby sa vám v nej orientovalo ešte jednoduchšie. Novinkou je podstránka, kde nájdete všetky tanečné štýly, cvičenia a špeciálne produkty v prehľadnom zobrazení. Vybrať si to, čo je pre vás vhodné bude zážitkom.

Mindbody

Poslednú sezónu sme implementovali do všetkých sekcií nový evidenčný systém Mindbody, ktorý je so stránkou prepojený. Okrem jednoduchého používania vám prinášame aj návody, FAQ (najčastejšie otázky a odpovede) a blogové články venované optimálnemu využívaniu Mindbody, ktoré zabezpečia ešte jednoduchšie manažovanie našich služieb pre vás.

Online magazín

Nosnou sekciou nového webu je online magazín „AT life“, ktorý prináša zaujímavé informácie z diania v našej tanečnej škole, zaujímavosti o tanci, pohybe a zdravom životnom štýle a tiež vám priblíži našu činnosť optikou lektorov, tanečníkov a back officu. V online magazíne nájdete vďaka blogovým článkom aj tipy, návody, akcie, rozhovory a novinky.

Zostaňte informovaní

Uvedomujeme si, že vaše včasné informovanie o zmenách, prázdninách, novinkách je dôležité. Preto sme na stránku pridali novú sekciu „Oznamy“, ktorá je pripnutá na pravej strane pri prezeraní akéhokoľvek obsahu.

Eventy pod jednou strechou

Okrem pravidelných lekcií pre vás pravidelne organizujeme rôzne workshopy, open class, kempy, denné tábory, súťaže a tančiarne a to v rôznych tanečných štýloch. Vďaka sekcii „Eventy“ nájdete všetky potrebné informácie na jednom mieste aj s možnosťou prihlásiť sa na akcie. Pre lepší prehľad sú eventy zorganizované aj v kalendári.

Tanec na vašom podujatí

Naši tanečníci pravidelne vystupupujú na rôznych podujatiach. Aké vystúpenia máme aktuálne v ponuke, čo vieme zabezpečiť pre vaše podujatie priblíži sekcia „Vystúpenia“.

Realistické fotografie z našej školy

Fotografie, ktoré sme použili na novej web stránke sú nafotené v našej tanečnej škole na aktivitách, ktoré pre členov a verejnosť organizujeme. Za spoluprácu v tejto oblasti ďakujeme fotografom Magdaléne Záňovej alias @magdalenareporter a Štefanovi Matuškovi.

Kto je za novým webom

Novú web stránku sme pre vás pripravili v spulupráci s Jurajom Molnárom, ktorý navrhol štruktúru a dizajn. Dlhé hodiny programovaniu stránky venoval Omar Topič. Chalani ďakujeme vám za spoluprácu a váš čas, ktorý ste nášmu projektu venovali.

Je veľa ďalších zaujímavostí, ktoré naša nová web stránka pre vás prináša. Keďže platí, že je lepšie raz vidieť ako stokrát počuť, v pokoji si ju prejdite sami. Budeme sa tešiť, ak nám dáte vašu spätnú väzbu.


Text: Tomáš Surovec, Foto: @magdalenareporter, @stevematuska, Akadémia tanca Nitra, www.akademiatanca.sk